Naše nabídka zahrnuje spoustu exkluzivních nemovitostí, pokud si však nevyberete z aktuální nabídky, neváhejte nás kontaktovat.
Máme PŘÍSTUP KE VŠEM NEMOVITOSTEM na trhu a najdeme vám tak řešení přesně dle vašich požadavků.

VIVA ESPANA CLASIC HOME

KLASICKÉ NEMOVITOSTI

Cestou za Vaším snem Vás provedeme nemovitostmi na pobřeží jižního Španělska v Marbelle, Malaze a v celé oblasti Costa del Sol. Pomůžeme Vám vybrat ze široké nabídky apartmánů z velké části (převážně) od prvního majitele. Společně Vám najdeme přesně to, po čem jste ani nevěděli, že toužíte, ať už je to výhled na moře, nádhernou přírodu nebo centrum malebných městeček. Díky našemu individuálnímu přístupu společně najdeme přesně to, o čem se Vám doposud jen zdálo.

VIVA ESPANA LUXURY PROJECTS

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Nové nemovitosti (dokončené nebo ve výstavbě), úžasné vily, nové prostorné apartmány u pláže nebo golfových rezortů v exkluzivních lokalitách španělského pobřeží v Marbelle, Esteponě a v celé oblasti Costa del Sol proměníme ve vaši novou realitu. Komplexní servis je pro nás samozřejmostí, včetně pomoci s celoroční správou nemovitostí tak, abyste se při svém pobytu vždy cítili jako doma. Našim posláním je měnit vaše sny ve skutečnost.