Spojení přírody a rodinného bydlení

Při prvním vstupu do přírody jste ohromeni krásou tohoto mimořádného místa. Můžete se zde nadechnout čerstvého vzduchu a otevřít své smysly prvkům-moři, obloze a podmanivému půvabu mateřské přírody.

Náš projekt zahrnuje 40 prostorných zahradních domů se spoustou přirozeného světla a krásným výhledem na moře a okolní hory Mijas. Projekt zahrnuje také 19 luxusních bytů a penthousů, které kombinují modernost a inovace s přirozeným prostředím a soukromím. Právě tato speciální směs a náš závazek k diverzifikaci odlišuje tento projekt od ostatních.

Naše světlé, nejmodernější domy vás zvou k poutavému pohledu na dechberoucí výhledy na Costa del Sol a jeho nádherné západy slunce. V této kolekci začleňujeme do našeho designu materiály nejvyšší kvality, které trh nabízí, garantované a schválené CTE (Building Standards.)

Přitažlivost naší rezidence ještě více posilují naše společné prostory pro rodiny s dětmi, které zahrnují grilování, hřiště, konferenční prostory, dva mimořádné přetékající bazény,houpací sítě a vířivku, pečlivě navržené interpretační centrum Přírodní park Paraje de la Sierra de Mijas a dokonce i les, kde můžete strávit odpoledne s přáteli a rodinou na pikniku.

Kromě tohoto budou společné prostory počítat také s letním relaxačním prostorem a naším přírodním pavilonem, který bude obsahovat služby, jako je úschovna kol, informace o cyklistických a turistických trasách, prodejní automaty se sportovními produkty … vše, co budete potřebovat k naprogramování dokonalého dne v krásném prostředí přírody.

Jsme si vědomi důležitosti vytváření komunity, která je zaměřena na ochranu a respektování přírody a životního prostředí a na podporu kvality života a pohody. Přírodní vegetace a zahrady obklopující vás druhý domov jsou nejdůležitějšími prvky našeho projektu, protože vedle svého domova budete mít příležitost sbírat různé druhy bylin a ovoce (avokádo, pomeranče, citrony, mandle atd.), které jsou přirozeně a organicky pěstovány na podporu zdravé výživy.

Typ

/

Parking

/

Cena

/

Zahrada

/

Ložnice

/

Bazén

/

Koupelna

/

Rozloha

/

Mám předběžný zájem